تلفن : 09132155277 ، 09132199226 

نصب انواع کاغذ دیواری

  • Posted on:  شنبه, 06 تیر 1394 22:04

امروزه برای تنوع درمحیط اطراف همچنین از بین بردن یکنواختی سطح دیوارها وبالابردن کیفیت دیوارازکاغذ دیواری استفاده میشود.که باتوجه به سلایق شما وهمچنین نوع محیط مورد نظراز کاغذ دیواری های متنوع وباکیفیت استفاده میکنیم.
کاغذ دیواری کاغذ دیواری متریالی است برای پوشش دادن دیوار های داخلی و همچنین طراحی داخلی در خانه ها ادارات و دیگر ساختمان ها استفاده می شود; کاغذدیواری انواع مختلف دارد (کاغذی، وینیل، پی وی سی، نون وون، فوم) که هر کدام از آن ها نیز انواع مختلف دیگری دارند.کاغذ دیواری ها می توانند ساده و یا طرح دار تولید شده باشند که این طرح ها دارای سبک کلاسیک،مدرن، اسپرت و ... نیز می باشند; این نوع کاغذدیواری ها به صورت رول محاسبه می شوند که هر رول ابعاد مشخصی دارند مانند عرض 53 سانتیمتر به طول 10 متر که 5 متر مربع،عرض 70 سانتیمتر به طول 10 متر که 7 متر مربع و یا 106 سانتیمتر به طول 15/5 متر که 16 متر مربع می باشند.
راهنمای خرید کاغذ دیواری
امروزه کاغذ دیواری ها در طرحها، رنگها،سایزها و جنسهای مختلفی تولید می شوند که گزینه های بسیار زیادی را در مقابل مشتریان قرار می دهد. برای جلوگیری از سر در گمی باید چند نکته را قبل از خرید کاغذ دیواری مد نظر داشته باشید.
• جمع آوری اطلاعات نوع و طرح کاغذ دیواری قبل از خرید
هماهنگی نوع و طرح کاغذ دیواری با سبک دکوراسیون خانه خود و وسایل و مبلمان و شکل چیدمان خانه بسیار مهم است.کاغذ دیواری باید متناسب و هماهنگ با رنگ و سبک وسایل موجود در فضا باشد.يك كاغذ ديواری ناهماهنگ با سبك دكوراسيون، مي‌تواند جلوه كل دكوراسيون را تخريب كند.مثلا خانه ای که سبکی فانتزی و مدرن دارد باید از کاغذ دیواری هایی ساده و با نقش و نگار کم استفاده کنید و برای خانه هایی که با مبلمان استیل و فرش های ابریشمی چیدمان شده اند باید کاغذ دیواری هایی سنگین با نقش و نگارهای برجسته به کار ببرید.حتی کوچک و بزرگ جلوه دادن منزل هم می تواند تاثیر گذار باشد مثلا اگر سقف منزلتان بلند است از کاغذ دیواری های طرح افقی استفاده کنید تا سقف کوتاه تر نشان دهد.
• بهترین جنس کاغذ دیواری
انواع کاغذ دیواری ها:
• کاغذ دیواری ساده رنگی
• کاغذ دیواری طرح دار
• کاغذ دیواری گل دار
امروزه فروش انواع کاغذدیواری های ایرانی,ایتالیایی,روستر,کره ای,اتاق کودک, کاغذ دیواری های ایرانی و خارجی در بازار انجام می گیرد.

بازدید 26178 دفعه آخرین ویرایش در جمعه, 19 تیر 1394 11:21