تلفن : 09132155277 ، 09132199226 

طراحی نمای خارجی و حیاط

  • Posted on:  شنبه, 06 تیر 1394 21:31

یازده روش پرطرفدار طراحی دکوراسیون فضای باز 2014

روش های جدید و مدرن در طراحی دکوراسیون فضای باز در سال 2014 نیز بسیار پر طرفدار و محبوب به حساب می آید ما در این مطلب شما را با یازده طراحی پر طرفدار دکوراسیون فضای باز 2014 که دارای طرفداران بسیاری است آشنا خواهیم کرد. لطفا تا پایان همراه ما باشید.

1. نورپردازی خلاق: اگر شما نیاز دارید تا بهترین استفاده را از فضای خارجی منزل در شب بکنید شما نیاز به نورپردازی فضای بیرونی منزل خود دارید در طراحی دکوراسیون فضای باز 2014 استفاده از نورهای مخفی در زیر میز و صندلی و همچنین زمین های اطراف با قابلیت تغییر رنگ نورها، تبدیل به یک برند شده است.

2. سونا در فضای باز: برای افرادی که دوستدار استفاده از سونا هستند قرار دادن سونا در فضای باز منزل سرمایه گذاری موفقی در سال 2014 است.

3. وجود استخر آب داغ در فضای باز: این گزینه نیز میتواند مانند سونا گزینه ای ایده آل برای استفاده در دکوراسیون فضای باز مدرن در سال 2014 باشد که طرفداران زیادی در این سال داشته است.

4. مواد طبیعی در باغ: اگر شما نیز به استفاده از مواد طبیعی در طراحی دکوراسیون منزل علاقه مند هستید هیچ جا مناسب تر از باغ برای استفاده از مواد و مصالح طبیعی نیست.

5. صندلی غرق شده در استخر: به نمایش خیره کننده فضای دوستانه ای که در لبه استخر ایجاد شده است نگاه کنید. این ایده از بهترین ایده های به کار رفته در طراحی دکوراسیون فضای باز 2014 است که دارای طراحی ساده زیبا و شیک است.

6. شومینه در فضای باز: استفاده از شومینه در فضای باز از دیگر طرح های پر طرفدار در سال 2014 است که می تواند شما را در روزهای سرد سال نیز برای جمع شدن در فضای باز منزل تشویق نماید.

7. گیاهان بومی: در فضای باز منزل خود از گیاهان بومی استفاده کنید. این امر باعث رشد بهتر گیاهان و همچنین احترام به محیط اطاف منزلتان می شود.

8. باغچه دیواری: استفاده از باغچه های کوچک بر روی دیوارها یکی از محبوب ترین ایده ها در دیزاین دکوراسیون فضای باز 2014 است شما با استفاده از خلاقیت خود میتوانید اشکال و اندازه های مختلفی با باغچه رنگارنگ خانه خود ببخشید.

9. گیاهان دارویی در باغچه: استفاده از این امر ایده ای کاربردی و پر طرفدار در فضای خارجی منزل شماست.

10. کاهش استفاده از چمن: ما متوجه ایم موضوع شده ایم که در سال 2014 استفاده از چمن جای خود را به استفاده از گیاهان برجسته داده است تا فضای زیباتری در دکوراسیون فضای باز منزلتان ایجاد شود.

11. استفاده از چمن مصنوعی: در گذشته استفاده از چمن مصنوعی برای ظاهر و کیفیت غیر طبیعی آن محبوبیت چندانی نداشت اما امروزه با پیشرفت ظاهر و درجه کیفیت چمن مصنوعی شاهد افزایش استفاده از آن مخصوصا برای افرادی که خواهان داشتن چمنی همیشه شاداب اند، هستیم.

امیدواریم با نمایش عکس های دکوراسیون فضای باز 2014 و معرفی طرح های پرطرفدار در دنیا توانسته باشیم ایده های مناسبی برای داشتن دکوراسیون فضای باز ایده آل در منزلتان به شما هدیه دهیم.

بازدید 11491 دفعه آخرین ویرایش در سه شنبه, 16 تیر 1394 17:02